Про це пише видання The Times.

Ворожі групи спецназу під прикриттям артилерійського вогню вночі проникли крізь українські опорні пункти та почали атакувати підрозділи Сил оборони з тилу. Бійці ГУР вирішили ризикнути і запросили вогонь артилерії ЗСУ на себе.

Про цей випадок виданню розповіли бійці ГУР Міноборони.

Тоді група із шести розвідників  під командуванням 24-річного бійця з позивним “Драґо” опинилась в оточенні ворога, який переважав кількісно.

“Ми бачили, як вони професійно та злагоджено працюють – це було на високому рівні. У них були автомати Калашникова останнього зразка, прилади нічного бачення. Весь їхній рух прикривався влучним вогнем”, – сказав  спецпризначенець ГУР з позивним “Драґо”.

Бійці вирішили ризикнути і запросили вогонь української артилерії на себе. Це спрацювало.

“Артилерія вбила щонайменше трьох із них, і росіяни відступили. Потім прибула наша група підкріплення”, – розповів командир групи розвідників.

За його словами, згодом у ближніх стрілецьких боях двоє наших розвідників  зазнали важких поранень. Одного з них вдалося врятувати. Один розвідник загинув.

“Позиції у селі Красне Харківської області група розвідників утримувала впродовж 16 годин, що дозволило Силам безпеки і оборони України здійснити перегрупування, стабілізувати ситуацію та стримати ворога від подальшого просування”, — зазначили у пресслужбі ГУР Міноборони.

Командир групи “Драґо” за свої дії в бою нагороджений орденом “За мужність” III ступеня.

Раніше ми повідомляли, що українські війська продовжують просуватись в районі Вербового Запорізької області, змусивши окупантів відступити з деяких своїх позицій.