Про це повідомляє південнокорейське агентство Yonhap із посиланням на Об’єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї.

Зазначається, що у вівторок, 18 червня, близько 20-30 північнокорейських солдатів, які працюють у демілітаризованій зоні, ненадовго перейшли на територію Південної Кореї.

Військові КНДР повернулися на свій бік після попереджувальних пострілів з боку країни-сусіда.

Агентство Yonhap додає, що схожий інцидент стався 9 червня. Південнокорейські військові здійснили попереджувальні постріли, що змусило північнокорейських солдатів повернутися на свій бік кордону. Після інциденту не спостерігалося ніякої незвичайної активності. Представник Об’єднаного комітету заявив, що інцидент, схоже, був випадковим.

Однак ситуація напружена на тлі розгортання сотні військових Північної Кореї у прифронтових районах для проведення низки заходів, зокрема мінувань та будівництва доріг військового значення.

Нагадаємо, що в травні Північна Корея відправила понад 150 повітряних куль зі сміттям через міжкорейський кордон. За даними Об’єднаного комітету начальників штабів, повітряні кулі перетинали кордон і падали в різних місцях по всій країні, досягнувши навіть південно-східної провінції Південний Кьонсан.

Усередині пакетів, прив’язаних до куль, було різноманітне сміття — пластикові пляшки, батарейки, частини взуття і навіть гній.