У 14% освітніх установ діти будуть навчатися виключно дистанційно.

Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

“У Київській області 86% закладів освіти розпочнуть свою роботу в очному або змішаному форматі. Змішаний формат поєднуватиме офлайн та дистанційні формати. У 14% освітніх установ діти будуть навчатися виключно дистанційно”, – зазначив Олексій Кулеба.

Як зазначається, на Київщині функціонує 1353 заклади освіти різного рівня та форми власності. Комісії в районах та громадах перевірили всі заклади освіти та рекомендували до використання 1095 споруд як укриття. Переважна більшість із них – це найпростіші сховища. Вони забезпечені електро- та водопостачанням, вентиляцією та водовідведенням.

Голова Київської ОВА наголосив, що в усіх закладах освіти Київщини рішення щодо формату навчання приймалося індивідуально – насамперед, враховуючи безпекову ситуацію. У громадах працювали спеціальні фахові комісії, які перевіряли наявність укриттів.

Ба більше, Олексій Кулеба зазначив, що зараз триває підготовка педагогічних працівників до роботи в умовах воєнного стану.

“У всіх закладах освіти проходять навчання педагогічних працівників щодо організації роботи під час повітряних тривог. Також опрацьовані шляхи евакуації. Для учнів вже розпочались і будуть проводитися до 5 вересня навчальні евакуації”, – підсумував Олексій Кулеба.

Нагадаємо, за тими школами Київської області, які працюватимуть в новому навчальному році в режимі офлайн або за змішаною формою, будуть слідкувати групи патрулювання патрульної поліції.

Фото: pexels