У Києві на міські маршрути вийшли нові низькопідлогові тролейбуси та автобуси, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

За його словами, місто отримало першу партію із восьми нових тролейбусів, придбаних у межах договору між КП «Київпастранс» та ТОВ «Політехносервіс». Загалом Київ має отримати 16 таких машин, ще вісім очікують до кінця липня.

5 турецьких автобусів

Також на маршрути вийшли п’ять нових автобусів турецького виробництва. Вони стали завершальною партією із 85 автобусів, закуплених у межах проєкту «Міський громадський транспорт України», який реалізується за підтримки Європейського інвестиційного банку. На закупівлю транспорту залучили кредитні кошти ЄІБ у розмірі 18,5 млн євро.

Усі нові автобуси та тролейбуси мають довжину 12 метрів і пристосовані для перевезення людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. Транспорт обладнаний пандусами, інформаційними табло, системами кондиціонування та опалення, камерами відеоспостереження, системами озвучення зупинок, LED-освітленням та тонованим склом.

Читайте також: Поляки зібрали 500 тисяч злотих на автобуси для Вінниці попри протидію політиків