Один - пішохідний, а інший - для потреб благоустрою.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Юрій Тацій, заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

Юрій Тацій нагадав, що торік міський голова Києва повідомив про будівництво нового пішохідного мосту, який сполучатиме Оболонську набережну та Оболонський острів. Водночас Департамент містобудування та архітектури КМДА видав містобудівні умови та обмеження (МУО) на цей проект.

Нещодавно МУО надали на спорудження ще одного переходу, який простягатиметься з острова до піщаної коси, яка знаходиться між затоками Оболонь та Собаче гирло. Документ щодо цього переходу – за посиланням.

«Новий перехід буде призначатися для потреб благоустрою. Планується спорудити міцну конструкцію, яка дозволить пересування техніки на острові. Це дозволить утримувати територію у гарному стані», – пояснив Юрій Тацій.

Цікаво, що, згідно з розпорядженням КМДА, будівництво мосту планують здійснити впродовж 2021-2022 років.

Нагадаємо, новий пішохідний міст на Оболоні почали будувати ще в жовтні 2020-го. За словами Віталія Кличка, ширина мосту складатиме 4 метри, довжина – 164 метри. Він матиме три прольоти, конструкція спиратиметься на чотири опори, дві з яких будуть стояти у воді.

Нещодавно стало відомо, яким буде новий парк на Оболоноському острові. Парк складатиметься з трьох зон відпочинку: активної, транзитної та тихої.

Фото: фейсбук