Щоб підтримати Україну люди виходять у семистах містах і шістдесятьох п’ятьох країнах.

Однією з перших акція розпочалася в найбільшому місті Нової Зеландії – Окленді. До мітингу долучилися 200 учасників, серед них – член місцевого парламенту, почесний консул України, Польщі й Панами.

Акція підтримки у Новій Зеландії. Фото: Світовий Конгрес Українців

Українці Австралії провели мітинги в Мельбурні та Сіднеї. Підтримати Україну вийшли сотні людей. На цій акції люди тримали сотню білих троянд – у памʼять про загиблих Героїв Небесної Сотні, а також усіх загиблих на війні.

КИЇВ24
Акція у Сіднеї Фото: Світовий Конгрес Українців

Марш на підтримку України відбувся і в Бангкоку. Пів сотні учасників, не лише українці, а й таїландці та іноземці, пройшли вулицями міста, щоб нагадати про другу річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Ейфелева вежа засяяла синьо-жовтими барвами. Українські громади в десятках міст Франції також сьогодні виходять на акції підтримки. Українці мітингують сьогодні і в Південній Кореї.

Українці мітингують сьогодні і в Південній Кореї. Там вийшли, щоб закликати світ зупинити злочинне вторгнення Росії в Україну.

КИЇВ24
Акції у Південній Кореї

Нагадаємо, 24 лютого, лідери, очільники МЗС та дипломати країн Заходу опублікували численні заяви та відеозвернення у зв’язку з другою річницею початку повномасштабної війни та висловили солідарність з Україною.