На Позняках від будинку «відвалюється» прибудова. Між головною частиною багатоповерхівки та флігелем пішла величезна тріщина.

Фото тріщини опублікувала у Fаcebook спільнота Дарниця Live.

Драгоманова 31б. Будинок почав повністю валитись з усіх боків… Будинок 2004 років. «Київміськбуд»Київська міська державна адміністрація – КМДАВіталій КличкоКличко – мер

Опубліковано Дарниця Live Неділя, 19 липня 2020 р.

Адреса будинку на фото — Драгоманова, 31б. Відомо, що побудований він “Київміськбудом” порівняно нещодавно — у 2004 році, має 22 поверхи.

Зауважимо, що для висоток на Позняках та Осокорках такі інциденти — не рідкість. Оскільки тутешні житлові масиви побудовані на засушених болотах, грунт під будинками може просідати. Якщо не дотриматися належних технологій під час будівництва, це може призвести до появи тріщин та деформації каркасу.

Схожий інцидент стався кілька років тому у 19-поверховому будинку на Срібнокількській, 20 (метро Осокорки). Величезні тріщини з’явилися у квартирах на кількох верхніх поверхах. З’ясувалося, що під час будівництва були використані вкрай короткі сваї, що і призвело до раннього руйнування будинку. Жителів квартир довелося тимчасово відселяти; вартість робіт з укріплення склала майже 2 мільйона гривень.