Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Кошти спрямують на завершення реконструкції амбулаторії сімейної медицини з прибудовою центру первинної медико-санітарної допомоги на вул. Гмирі, яка здатна забезпечити понад 30 тисяч мешканців 6-го мікрорайону на Осокорках сучасним медзакладом, де за зміну прийматимуть 200 відвідувачів.

Крім того, продовжиться реконструкція будівель із добудовою корпусу для розміщення центру нейрореабілітації учасників АТО Київської міської клінічної лікарні № 11. Стаціонар закладу розрахований на 40 ліжок, а сам центр може прийняти понад 520 пацієнтів-учасників АТО з ураженням нервової системи та посттравматичними ураженнями опорно-рухового апарату.

«На 2023 рік заплановані також капітальні ремонти Київського міського центру нефрології та діалізу, операційного блоку та відділення анестезіології на вул. Петра Запорожця, а також Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги під створення центру серцево-судинної патології на вул. Братиславській. Буде також проведено капітальний ремонт інфекційного відділення КМКЛ № 9. Продовжаться роботи з реконструкції Київського міського перинатального центру та Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва, проєктування будівництва багатопрофільної лікарні на Троєщині», – йдеться в повідомленні.

Також наступного року заплановано розпочати реставрацію будівлі з пристосуванням амбулаторії Печерського району на вул. Івана Мазепи.

Водночас на заходи енергозаощадження в закладах охорони здоров’я, зокрема встановлення автономних джерел електропостачання, програмою передбачено 57,8 млн грн.

На капітальні ремонти укриттів, захисних споруд і протипожежні заходи заплановано спрямувати 23,8 млн грн.

Фото: відкриті джерела