Про це повідомила голова комісії з питань культури туризму та інформаційної політики в Київміськраді Вікторія Муха в Facebook.

За її словами, деякі люди пачками приносять на дільниці заяви виборців про неможливість голосування на виборчій дільниці та бажання проголосувати вдома. Занепокоєння викликало і те, що медичні довідки видали лише кілька сімейних лікарів, а заяви написано одним почерком.

За її словами, також з’ясувалося, що заяви громадян про бажання голосувати вдома подавалися не родичами, сусідами або знайомими громадян, а кількома особами, які представлялися представниками партії, представників якої поліція вже викрила на скупці голосів.

«Є інформація, що і отримували їх у приймальних представника цієї партії. Також, увагу спостерігачів привернуло те, що заяви про голосування вдома були написані синхронно. Підтверджено, що заяви з проханням дозволити проголосувати не на виборчій дільниці написані майже одночасно – в останній тиждень перед виборами. А на медичних довідках, які свідчать про те, що особа за станом здоров’я не здатна відвідати дільницю, відсутнє прізвище лікаря, який її видав, а також не вказано дату видачі», – зазначила Муха.

Згідно з її інформацією, наразі вдалося встановити сімейних лікарів ЦПСД №2 Святошинського району (вул.Симиренка, 38) та кількох осіб, які займаються організацією масового голосування за межами виборчих дільниць.

Встановлену інформацію вже передали до Національної поліції України для вжиття невідкладних заходів реагування.

Нагадаємо, у Києві в день виборів шість дільниць відкрилися з запізненням, 2 – не почали зранку взагалі працювати.

Фото: facebook