Пайова участь за ділянку на цей рік не уплачена.

Про це повідомив Євгеній Пустоход у Facebook-групі “Сусіди. Голосіїв”.

У повідомленні зазначили, що на території Національного Природного парку “Голосіївський” встановлено новий МАФ. Відомо, що з цим мафом громада вже боролася взимку, тоді люди не дали встановити фундамент. Зараз “Активна Країна” доварила труби фундаменту та вже встановила цей МАФ.

“Також встановлено камеру спостереження, монтаж електричних коробок зроблено просто на живих деревах, кабелі обкручені навколо гілок. Це заборонено робити на території НПП, про пожежну безпеку можна взагалі не згадувати. Підозрюю, що комунікації до самої споруди генделика будуть йти так само”, – зазначив Євгеній.

І додав, що Активна Країна вибрала сприятливий час для встановлення.

“Громада не має можливості перевірити документи, сплату пайової участі, дозволи. Мапа містобудівного кадастру недоступна, міський сайт з QR-коду на папірці також не працює. До того ж це посилання – на головну сторінку сайту, а має бути посилання на конкретний дозвіл конкретного МАФу. На папірці, що прикріплено на МАФ вказано, що пайова участь сплачена по 11.01.2022, тобто за 2022 рік не сплачена”, – пояснив чоловік.

Фото: Фейсбук