Про це розповів міністр науки та вищої освіти Даріуш Вєчорек

За словами міністра, у Польщі нині перебуває приблизно 50 тисяч студентів з України. Коли вони приїхали до країни, то усі мали паспорти, студентські візи та посвідки на проживання в Польщі.

Треба проаналізувати це. На цей момент особливої ​​загрози ми не бачимо…. Зізнаюся чесно, що нам, мабуть, доведеться поговорити з міністром освіти і науки України з цього приводу і подивитися, як українська влада підійде до цього питання щодо студентства.

“Оскільки вони почали навчання в Польщі – вони на другому чи третьому курсі, було б добре, щоб вони закінчили навчання”, – додав Вєчорек.

Міністр підкреслив, що справа з документами для українських студентів “абсолютно нова, тому наразі її важко коментувати”.

Він також повідомив, що його міністерство буде спілкуватися з польським МЗС”, щоб воно пояснило, “які можливі загрози щодо українських студентів у Польщі”.

Раніше повідомляли, що Кабінет міністрів України дозволив студентам-бакалаврам віком від 18 до 22 років, а також магістрам медичного, фармацевтичного та ветеринарного напрямків виїжджати за кордон. Важливо зауважити, що уряд дозволив перетинати державний кордон лише студентам, які прямують на стажування.