Про це розповів в ефірі КИЇВ24 пресофіцер бригади «Червона калина» Микола Коваль.

Росіяни завжди працюють хаотично та не зібрано. Ворог наступає то малими групами, то великими. Як завжди, у них це не виходить, тому що ми ведемо активну оборону на Запорізькому напрямку. Наші хлопці тримаються, бо знають заради чого стоять. Ворог з усіх сил, що залишилися, намагається повернути втрачені території. Ми думаємо, чому такі дії у нього, на це відповіді немає.

Ситуація на українському фронті

Військовий експерт та голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан зауважив, що наймасованіші штурми Авдіївки, які ворог намагався провести в січні, провалилися.

Очільник ГУР Кирило Буданов зауважив, що втрати російських окупантів у спробах захопити Авдіївку значно зросли останнім часом, а Україна займає «сильну оборонну позицію» довкола міста.

Також у 59 ОМПБр вчора, 24 січня заявили, що усі українські підрозділи в Авдіївці наразі перебувають на своїх місцях, позиції продовжуються утримуватись неймовірними зусиллями оборонців.

25 січня стало відомо, що російські ДРГ проникли в район «Царської охоти», але були швидко вибиті українськими воїнами.

У 54 ОМБр вчора повідомили, що зараз йде бій за Білогорівку, ворог намагається зрізати Сіверський виступ. Ворог буде намагатися наступати, щоб зрізати Сіверський виступ. Вони завжди цього хотіли, зараз підтягнули більше резервів, почало працювати ВКС Росії.