Про це в ефірі КИЇВ24 розповів офіцер 54-ї ОМБр Олександр Афанасьєв «Кочівник».

Зараз йде бій за Білогорівку, ворог традиційно намагається її захопити. Підтискають наших хлопців, вони відбиваються. Наші позиції — це Верхньокам’янське. Наша бригада тримає цю дугу, разом з 10-ю бригадою. Точні удари КАБами по наших резервах, намагаються знищити «Ланцетами» нашу техніку і більш активно використовують артилерію.

Ситуація на українському фронті

На геолокаційних кадрах, опублікованих 21 січня, видно, що російські війська просунулися в районі ресторану «Царська охота» вздовж вулиці Соборної (на півдні Авдіївки) та вздовж смуги дерев на південному заході Авдіївки.

Водночас військовий експерт та голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан зауважив, що наймасованіші штурми Авдіївки, які ворог намагався провести в січні, провалилися.

Очільник ГУР Кирило Буданов зауважив, що втрати російських окупантів у спробах захопити Авдіївку значно зросли останнім часом, а Україна займає «сильну оборонну позицію» довкола міста.

Також у 59 ОМПБр вчора, 24 січня заявили, що усі українські підрозділи в Авдіївці наразі перебувають на своїх місцях, позиції продовжуються утримуватись неймовірними зусиллями оборонців.

25 січня стало відомо, що російські ДРГ проникли в район «Царської охоти», але були швидко вибиті українськими воїнами.