Студентка 1 курсу педагогічного університету імені Драгоманова Марія Прошковська вирішила кинути навчання, про що написала написала на своїй Facebook-сторінці. Це сталося після скандалу із викладачкою кафедри культурології Євгенією Більченко, яка не соромиться на соїх лекціях поширювати українофобну позицію.

У своїй публічній заяві дівчина попросила керівництво університету відрахувати її за власним бажанням. Причина такого різкого кроку, за словами дівчини, – повна відсутність реакції на публічні висловлювання професорки культурології Євгенії Більченко.

Професорка Більченко не поважає країну в якій живе, працює і заробляє, мову цієї краіни, вважає війну Росії проти України громадянською війною, демократично обрану владу – неонациським режимом. Крім того вона публічно заявляє про дружбу з Захаром Прилєпіним, виступає на телеканалах ДНР, Клименка та російському телебаченні, де розповідає про те, як її тут пригнічують. Прямо в фейсбук заявляє також про те, що вона разом з керівництвом університету «підтирається скаргами», які на неї надходять“, – зазначила Марія Прошковська.

Дівчина зазначає, що викладачка системно промиває мізки студентам, викладаючи гуманітарні дисципліни філософського спрямування.

Я пройшла Революцію Гідності, допомагала армії і цивільним, виховую свого сина в повазі і любові до України, а тому просто не можу вчитись далі у Євгенії Більченко та в університеті, який паплюжить всі принципи державної вищої освіти і на 7 році війни закриває очі на подібні резонансні речі“, – додала вона.

Студентка наголосила, що попри позицію викладачки, вона виступає проти будь-яких цькувань та погроз пані Більченко, оскільки вона має правона будь-яку думку як приватна особа.

Але як викладач вишу має добирати слова і поважати суспільство, в якому вона живе… Слава Україні!“, – завершила студентка.

Нагадаємо, раніше у профспілці університету Драгоманова заявили, що ситуацію із Євгенією Більченко розглянуть на вченій раді вишу.

Фото: Фейсбук