Даний громадянин не уточнював свої військово-облікові дані. Під час зміни місця проживання у 7-денний термін не став на облік у ТЦК та СП за новим місцем проживання. Водночас відмовився від проходження ВЛК.
У ТЦК стверджують, що волонтер не уточнив свої військово-облікові дані. Під час зміни місця проживання він нібито не став на облік у військкоматі за новим місцем проживання в семиденний термін і відмовився пройти військово-лікарську комісію. Усі військовослужбовці, які здійснювали заходи оповіщення та зображені на відео, мають бойовий досвід, численні поранення та державні нагороди. Усі вони були переведені в ТЦК та СП за станом здоров’я, пояснили у військкоматі.
Ми поважаємо та дякуємо кожному українцю, які підтримують ЗСУ та наближають нашу спільну перемогу. Водночас це не дає права принижувати честь та гідність бійців, що втратили своє здоров’я на захисті України.
У ТЦК зауважили, що всі військовозобовʼязані громадяни мають оновити свої дані у своєму військкоматі або, якщо мають причини отримати відстрочку, надати відповідні документи.
За вказаним фактом проводиться перевірка щодо інциденту з Кирилом Тараном.
Нагадаю, що у ніч на 16 березня у Львові працівники ТЦК силою затримали місцевого волонтера Кирила Тарана. Інформацію про інцидент разом з відео затримання оприлюднила в соцмережі його дружина. Представники ТЦК схопили Кирила посеред вулиці та силоміць заштовхали до мінібуса. Повістки при цьому не вручали. Згодом чоловіка привезли до Шевченківського РТЦК та СП. Він відмовився проходити ВЛК через проблеми зі здоров’ям та відсутність при собі медичних документів, які б це підтвердили.
Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець висловив обурення силовим затриманням представниками ТЦК у Львові місцевого волонтера Кирила Тарана.
Печерський суд вирішив задовольнити позов експершого заступника директора НАБУ Гізо Углави до ЦПК та його голови правління Віталія Шабуніна і зобов'язав ЦПК і Шабуніна спростувати інформацію про те, що Углава зливав інформацію фігурантам розслідування.
Благодійники відкрили у столиці два простори, в яких діти віком від 6 до 17 років з числа соціально вразливих категорій (ВПО, СЖО, багатодітні малозабезпечені сім’ї, родини військових тощо) можуть цікаво і корисно провести час.