Про це Трамп-молодший написав в X.
Він поширив інший допис із соцмережі, де стверджується, що рак простати найлегше діагностувати, а до рівня метастазів необхідно було чекати 5-7 років без лікування.
Автор допису припускав, що йдеться про недбале ставлення та що Байден міг мати рак простати під час свого президентства і не повідомити суспільство про це.
«Я хочу знати, як докторка Джилл Байден пропустила п’яту стадію метастатичного раку, чи це ще одне приховування?» — написав Трамп-молодший.
Зазначимо, Джилл Байден має ступінь доктора педагогічних наук (Ed.D.). Колишня перша леді активно використовує почесне звання «доктор», за що її критикували в медіа. Зокрема, газета Wall Street Journal опублікувала колонку письменника Джозефа Епштейна, який заявив, що це «має шахрайський та навіть комічний вигляд».
Епштейн стверджував, що в сучасних університетах називати себе «доктором» у соціальних та гуманітарних науках є недоречним. А також порівнював це зі ступенем доктора філософії (Ph.D.), хоча і стверджував, що його престиж теж зменшився.
Цю колонку широко розкритикували, а Wall Street Journal опублікувала звернення науковиць, які стали на захист Джилл Байден та наполягали, що вона заслужила це почесне звання. Лист до видання підписали 330 людей.
У колишнього президента США Джо Байдена діагностували «агресивну форму» раку простати — 9 балів за 10-бальною шкалою Глісона (група 5) з метастазами в кістках.
Медики потрактували журналістам, що в Байдена рак високого ризику, що незвично для діагнозу раку простати. Лише від 5 до 8% чоловіків, у яких діагностовано рак простати, уже мають метастази.
Шкала Глісона не вказує на стадію або ступінь поширення раку, але оскільки рак поширився на кістки, це вважатиметься 4-ю стадією.
В офісі Байдена зазначили: хоча захворювання «є більш агресивною формою», воно, як здається, піддається лікуванню. Додають, що Байден та його родина «розглядають варіанти лікування з його лікарями».