Дзвінок журналіста у поліції проігнорували. Про незаконну парковку в пішохідній зоні у середмісті столиці на Софійській площі повідомляють в сюжеті програми «Київ News Room» телеканалу «Київ».

На одній із найстаріших площ Києва можна залишити автомобіль за 30 гривень за годину. Керує паркувальним процесом чоловік, який не представляється. Зі сторони Рильського провулку він запускає автівки, прибираючи незаконно поставлені фішки, і залишає машини на пішохідній зоні. Звісно, про жодні чеки чи підтвердження оплати мова не йдеться.

Як зазначається, несанкціоновану парковку виявила профільна інспекція. Про реагування правохоронців говорить сам паркувальник. Він нарікає, що вранці, близько 10:00, паркувальні знаки прибрали.

Не на камеру чоловік з парковки просив 30 грн за годину, а на камеру чоловік прокоментував, що таким чином навпаки бореться з незаконною парковкою, а не організовує її роботу. А фішки відставляв, щоб потім дорікнути водіям.

Журналісти телеканалу «Київ» вирішили повідомити поліції про виявлену незаконну парковку в центрі міста. Проте після фіксації повідомлення в телефонній розмові — очікували патруальних більш як півтори години. Однак, поліція так і не приїхала.

У «Київтранспаркервісі» журналістам підтвердили, що обслуговують частину цієї території, але жодної діяльності підприємство там не проводить. Місцеві жителі натомість кажуть, що поки не змогли з’ясувати, з чийого дозволу та для чиєї кишені працює парковка. За документами, біля Софійської площі не повинно бути жодної парковки.

Сподіваємось, що правоохоронці відреагують на порушення закону практично під вікнами свого офісу.

Нагадаємо, парковка на Софіївській площі уже не вперше попадає в поле зору журналістів. На всіх відео нею керує один і той самий чоловік. На кого він працює – не каже.

У столиці кияни за 7 місяців 4 500 разів порушили правила паркування.

Фото: скріншоти з сюжету