Інтерактивний лабіринт "Не віррр - перевіррр" має на меті підвищити рівень медіаграмотності та посилити стійкість до дезінформації.

Про це повідомляє міністерство культури та інформаційної політики України.

Лабіринт встановили 6 жовтня Міністерство культури та інформаційної політики разом з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в рамках проєкту «Мріємо та діємо».

За допомогою реальних сценаріїв та завдань відвідувачі можуть отримати практичні знання та навички безпеки в інформаційному просторі.

Тематичні блоки сформульовані таким чином, аби допомогти учасникам здобути компетентність інформаційної та медійної грамотності та вдосконалити навички критичного сприйняття інформації, стійкості до зовнішніх і внутрішніх впливів та пропаганди, розпізнавати спроби маніпулювати інформацією та емоціями та відрізняти факти від суджень.

“Ми вивели на державний рівень роботу у цій сфері. Це не робиться за місяць або рік, це системна робота. Віримо, що ми також скоро будемо в лідерах з медіаграмотності, як ми лідируємо в інших ініціативах”, – сказав Тарас Шевченко, заступник міністра культури та інформаційної політики України.

Лабіринт розрахований саме на молодь віком від 14 років. Він буде функціонувати з 6-16 жовтня.

Фото:Відкриті джерела