Павло опублікував про це пост у Facebook.

Серіал закінчується розповіддю про Вишебабу з великою кількістю фото й відео, читанням рядків з його віршів. Опісля лунає «драматична» музика, відео стає чорно-білим і оповідач говорить, що нібито військовий «загинув під Сєвєродонецьком».

«Чутки про мою смерть сильно перебільшені, як писав Марк Твен. Netflix не встиг привітатися зі мною, як одразу ж попрощався», – написав військовий.

Військовий зазначив, що він продовжує служити у 68 бригаді. Також Павло закликав своїх підписників, якщо вони мають виходи на творців серіалу «Matki Wojny» або Netflix – написати їм про цю помилку.

Згодом йому зателефонували творці серіалу та пообіцяли відредагувати цей епізод, а також розглянуть можливість допомоги 68-й окремій єгерській бригаді, де служить військовий.

Своєю чергою, підписники Павла зраділи, що показана у фільмі інформація є неправдивою. Але вони розходяться в думках, як це сприймати.

Одні радять подавати у суд на творців фільму, інші ж натомість у цьому вбачають гарний знак, бо він є провісником довгого життя.

Фото: Павло Вишебаба