Шведська компанія IKEA, найбільший в світі рітейлер меблів і товарів для дому, планує до запуску першого фізичного магазину в Україні розширити доступний асортимент товарів до 5 тисяч артикулів з діючих 3,6 тисяч.

Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» повідомив керівник IKEA в Україні Флоріан Мелле.

«Ми плануємо розширити пропозицію в більш 5 тисяч артикулів товарів. Активно працюємо над тим, щоб усунути всі прогалини в роботі онлайн-магазину. Працюємо над розширенням і плануємо, що всі ці товари будуть доступні вже в момент, коли ми відкриємо фізичний магазин в Києві. Більш того, ми хочемо, щоб вони стали доступними для покупців ще швидше», — прокоментував Мелле.

Також він пояснив, що розширений асортимент буде включати вибірку товарів, яка підходить для формату магазинів city store. За його словами, результати перших продажів інтернет-магазину IKEA в Україні продемонстрували великий успіх рішень для зберігання: коробки, шафи, модульні рішення PAX. Також дуже популярні аксесуари, особливо для кухні.

Зараз IKEA відкрила 100 додаткових вакансій співробітників і лідерів команд для першого магазину формату city store в ТРЦ Blockbuster Mall, а також нових пунктів видачі замовлень.

«Кілька з них ми вже знайшли і підготували, деякі ще знаходиться в процесі тренінгу. Ми будемо збільшувати їх кількість поступово, щоб підготувати всіх цих людей до відкриття магазину в кінці поточного року», — зазначив Мелле.

Загальна площа магазина становитиме більше 5 тисяч квадратних метрів, в ньому буде представлена комбінація аксесуарів і меблів в інсталяціях.

Також керівник  IKEA в Україні сказав, що магазин буде в міському форматі без відділу їжі та ресторану, але в майтньому планується також їх запустити.

«Зараз ми відкрили дві важливі вакансії: food-менеджер і бізнес-аналітик ринку їжі. Ці люди допоможуть нам відкрити кафе і зробити нашу їжу доступною для всіх», — зазначив Флоріан Мелле.

Нагадаємо, IKEA відкриє 2 нових пункти видачі у столиці, а до кінця 2020 року — повноцінний магазин.

Фото: unsplash