У столиці на Подолі скоро здадуть оновлену будівлю на вулиці Сагайдачного, 18, яка обійшлася покупцю в 23,1 мільйона гривень.

Про це повідомив колишній очільник митниці, ідеолог ProZorro Максим Нефьодов в Facebook.

За що мені з точки зору економтеорії особливо подобається Prozorro.Продажі, так це за перетворення проблеми на актив,…

Опубліковано Max Nefyodov Понеділок, 27 липня 2020 р.

«За що мені з точки розу економтеорії особливо подобається ProZorro. Продажі, так це за перетворення проблеми на актив, який буде мати вартість, приносити робочі місця і платити податки. Був кредит 2005 року в дефолті, багато негараздів, нарешті, прозорий е-аукціон в 2017-му — і вже скоро буде зданий будинок з неочікувано крутою для Києва архітектурою», — йдеться в повідомленні.

До слова, первинна пропозиція була 7,3 мільйона гривень, остаточна пропозиція — 23,1 мільйона гривень. Покупцем будівлю значиться ТОВ “Фінансова компанія “Локо””, бенефіціаром якої сьогодні вказано Руслана Казюлькіна.

Нефьодов додав, що можна сперечатись про ціну продажу, чи можна теоретично в вакуумі зробити краще, чи подобається нам новий власник, кого мають покарати правоохоронці. Але на практиці замість багаторічної недобудови буде новий об‘єкт.

«Зросте вартість нерухомості поруч. Буде менше бруду на вулиці по «теорії розбитих вікон». Цілком собі «переможенька», — підсумував він.

Нагадамо, днями киянам на Сагайдачного відкрили фасад нового офісно-ресторанного комплексу від харківського архітектурного бюро Drozdov & Partners. Повідомляється, що у новій будівлі площею близько 6500 квадратних метрів розташуються ресторани, коворкінг, концертний хол і готельні апартаменти.

Фото: The Village Україна