Про це розповів в етері КИЇВ24 польський політолог Якуб Корейба.

Я теж дуже сильно розчарований цією ситуацію з українським збіжжям. Цей приклад демонструє, наскільки наша держава та суспільство не вміє зріло реагувати на ситуацію. Я сам живу у 80 км від кордону. Коли до мене дійде ця черга, можливо хтось задумується над тим, що насправді відбувається. Адже відбувається гібридна атака.

Польський політолог наголосив, що польсько-українські відносини – це ключ для перемоги України.

Зрозуміло, що польсько-українські відносини – це ключ для перемоги України. Без Польщі не буде України, без України не буде Польщі. З точки зору безпеки ми одне ціле. У нас інтереси спільні. 

Якуб Корейба зазначив, що окремо Україну і Польщу перемогти можна легко, а разом – неможливо.

Якщо нас роз’єднати, то нас московити з’їдять по шматках. Окремо Україну і Польщу перемогти можна легко, а разом нас перемогти неможливо. В даному контексті Росія здійснює гібридну атаку, це прогнозуємо, вони завжди так роблять. 

Нагадаємо, що польські фермери, які протестують біля пункту пропуску «Дорогуськ» на кордоні з Україною, розсипали на дорогу зерно з трьох українських вантажівок. Польська поліція почала розслідування.

Посольство України у Польщі звернулося до польської сторони через протестувальників на кордоні, які висипали частину зерна з українських вантажівок. Дипломати очікують на рішучу реакцію.