Про це розповів в етері КИЇВ24 командир батальйону ударних БПЛА 92-ї ОШБр Юрій Федоренко.

Перед противником стоїть чітке завдання повернути втрачені позиції, які були деокуповані Силами оборони України. А також зробити підготовчу роботу щодо подальшої окупації міста Часів Яр.

Юрій Федоренко наголосив, що позиція в Часовому Яру – це стратегічно важлива точно, у разі захоплення якої противник зможе легше завдавати ударів по українських бійцях.

Чому стратегічно важливий Часів Яр? Тому що це є панівна висота. У разі окупації цього міста, гармати противника зможуть вести вогонь по Костянтинівці, Дружківці й Краматорську. Відповідно, це є плацдармом який противник зможе використати для розвитку ударно-штурмових дій.

Нагадаємо, що для наступу російська армія залучає важку техніку, зокрема танки та БМП. Ворог намагається пробити нашу оборону, застосовуючи технічну складову. Про це розповів офіцер пресслужби 26 артилерійської бригади ім. Романа Дашкевича Олег Калашніков в етері КИЇВ24. Наразі основний напрямок, куди ворог спрямовує свої сили – це Часів Яр. Окрім того, не забуває про Авдіївський напрямок.