Про це повідомив офіцер пресслужби 26 артилерійської бригади ім. Романа Дашкевича Олег Калашніков в етері КИЇВ24.

Якщо ми раніше могли спостерігати більше невеликі піхотні штурмові загони, котрі намагалися штурмувати наші позиції, то сьогодні ми бачимо, що вони долучають до особового складу важку техніку. Це танки, а також різні модифікації своїх броньованих машин БМД, БМП, різні БТР.

Олег Калашніков наголосив, що рухатись малими піхотними групами важко, тому ворог обирає важку техніку для прориву оборони.

Тобто сьогодні ворог намагається пробити нашу оборону, застосовуючи технічну складову. Оскільки все ж малими піхотними групами прорвати будь-яку оборону це дуже важко. Тут можна просуватися тільки потроху.

Наразі основний напрямок, куди ворог спрямовує свої сили – це Часів Яр. Окрім того, не забуває про Авдіївський напрямок.

Основний напрямок ворога – це Часів Яр. Тут дійсно залучені підрозділи, сюди він намагається підтягувати свої резерви. Також ми бачимо, як він підтягує їх на напрямок Кліщіївка, Андріївка. Тут теж він посилює свій тиск, своє невелике угруповання, тобто вливає нові сили.

Нагадаємо, що вчора партизани руху “АТЕШ” повідомили, що Росія зіштовхнулась з дефіцитом важкої техніки на фронті через провальні операції на Запорізькому напрямку. Тому частина танків, що стоять на станції, вже поїхала на фронт, ймовірно, саме на Запорізький напрямок.

Також, Сили оборони України відійшли на західну околицю населеного пункту Ласточкине, що на Донеччині. Землі селища межують із західними околицями міста Авдіївка, зокрема з Авдіївським коксохімом.