Після захоплення Авдіївки ворог почав атакувати навколишні населені пункти — як на півночі, так і півдні. Це Первомайське, Невельське і Сєвєрне на півдні.

Найзапекліші бої точаться у напрямку Ласточкиного. Зокрема карта показує, що західніше вони змогли трохи просунутись в напрямку Орлівки. У Генеральному штабі повідомили про 19 атак окупантів.

Водночас у Силах оборони не підтверджують інформацію видання New York Times про те що під час виходу з Авдіївки в полон потрапили сотні українських військових. Там йшлося про близько 850 захисників, які або зникли безвісти або полонені.

Своєю чергою, керівник відділу зв’язків з громадськістю Оперативно-стратегічного угрупування військ «Таврія» Дмитро Лиховій в ефірі «Радіо Свобода» зазначив, що мова йде точно не про сотні захисників.

Верифікація ще не завершена, а автор статті західного видання пішов на пововоду (навмисно чи ні) у російської пропаганди, бо вони саме про такі цифри й говорять.

Військові, які воювали на Авдіївському фронті, теж не підтверджують інформацію про ту кількість зниклих безвісти й тих захисників які могли потрапити в полон, про яку говорить західне видання.

Зокрема, там воюють бійці легіону «Свобода Росії». Заступник командира з воєнно-цивільного співробітництва, мінометник, військовий на позивний «Цезар» відзначив, що відхід був складним, але досить організованим, враховуючи умови, які склалися. Але суттєво дошкуляли й продовжують дошкуляти силам оборони — російські авіабомби, протидіяти яким практично неможливо.

І на жаль маємо зміни на карті поблизу Мар’їнки. Росіяни рухаються вздовж дамби у напрямку Георгіївки та мають незначне просування.

Однак, росіянам вдалося окупувати селище Побєда. Також важкі бої тривають нижче, поблизу Новомихайлівки. Тут ворог не може зайти. Вони лише намагаються закріпитись в перших будинках в східній частині села.