Про це український омбудсмен написав у Телеграмі.
“Під час учорашнього обміну військовополоненими, мав зустріч із російською уповноваженою з прав людини Яною Лантратовою. Мали конкретні домовленості: продовжити взаємні відвідування військовополонених, продовжити верифікацію українців у російському полоні”, – написав він.
Лубінець зазначив, що обмінявся з російською уповноваженою великими списками військовослужбовців обох сторін, зниклих безвісти за особливих обставин для верифікації їхнього перебування у полоні.
Також сторони обмінялися запитами щодо отримання копій документів у межах громадянсько-правових відносин.
“Окремо домовилися продовжити цю роботу й надалі. Акцентую: для мене головне результат, який допоможе нашим громадянам: тим, хто у полоні. Зниклим безвісти. Їхнім рідним”, — додав Лубінець.





























