У Подільському районі заплановано виконати асфальтування прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів за 62 адресами. Про це повідомляє Подільська РДА на своїй сторінці в Facebook.

Віктор Смирнов: «Незважаючи на карантин, роботи з оновлення інфраструктури району продовжуються»9 липня голова…

Опубліковано Подільська РДА Четвер, 9 липня 2020 р.

Голова Подільської РДА Віктор Смірнов провів інспекцію, перевіривши якість виконання робіт з капітального ремонту асфальтного покриття прибудинкових територій та міжквартальних проїздів, зокрема вулиць Вишгородської, Межової та Олени Теліги.

Незважаючи на карантин, роботи з оновлення інфраструктури району продовжуються. Вже на 44 об’єктах завершені роботи з ремонту асфальтового покриття. Загалом у Подільському районі наразі ведуться роботи на понад 9-ти об’єктах, а саме: на покрівлях, дорогах, тротуарах, міжквартальних проїздах, прибудинкових територіях та об’єктах благоустрою. Ми не збавляємо взятих темпів та продовжуємо у такому ж режимі, — зауважив Смирнов.

Так, на вул. Вишгородської, 47-а та 47-в, вже завершено ремонт покриття проїзду, тротуарів, мощення навколо будинку. На вул. Олени Теліги, 57, триває капітальний ремонт зовнішніх сходів на прибудинковій території. Вже змонтовані нові монолітні сходи та декоративна плитка на них. На вул. Межовій, 23, тривають роботи з капітального ремонту покрівлі. У межах зазначених робіт демонтовано старе рулонне покриття, виконано улаштування вирівнювальної цементної стяжки та нижнього шару руберойду, роботи ще тривають. Ремонт заплановано завершити до кінця поточного місяця.

Нагадаємо, на Контрактовій площі почали готувати до реставрації територію навколо фонтану «Самсон».

Фото: facebook