Така інформація шириться українськими соцмережами.

Першоджерело ідеї, що викликало хвилю обговорень і коментарів, має такий вигляд:

Зазначимо, що через загрозу ядерного удару від росії люди в соцмережах почали постити меми й пропонувати сценарій, що робити в останні миті життя.

Кияни при цьому почали активно обговорювати своєрідну ідею зібратися на горі Щекавиці у столиці та влаштувати оргію. А в Telegram навіть з’явився канал, де в чаті жартують про це та не тільки, який уже став закритим (вхід можливий лише по запрошувальному посиланню).

На момент виходу матеріалу кількість підписників вже сягнула 4 тисячі. Цей канал досить швидко набирає аудиторію: у мережі жартують, що він став “найшвидше зростаючим телеграм-каналом у Києві”.

Повідомлення викликало хвилю жартів у мережі. Люди почали говорити, що непогано було б провести репетицію, та й узагалі не обов’язково чекати на ядерний удар. Тема стала швидко розвиватися, залучаючи до обговорення нових користувачів, ідеї та місця проведення. Жартують також, що організаторам все ж таки доведться відмовитися від такої ідеї: “З поганих новин. Оргія на Щекавиці через ядерну відміняється”, – пишуть в мережі.

Інші всерйоз просять не розчаровувати зацікавлених і таки організувати ту саму оргію, наприклад, в оперному театрі незалежно від ядерної війни:

Умільці також створили паралельні чатики в інших містах і пропонують долучитися:

Окрім цього, вигадливі українці не забули й про захисників. Під твітом, можна відшукати декілька зборів на потреби ЗСУ.

Фото: Twitter