Книги надійдуть до 23 обласних універсальних наукових бібліотек, 162 університетських бібліотек та 65 бібліотек технікумів і коледжів.

Сьогодні, 28 липня, команда Музею Голодомору та Інститут дослідження Голодомору презентували освітньо-патріотичний проект «Боротьба за свідомість», який передасть 200 бібліотекам України 15 000 тисяч рідкісних книг з історії України. 

Про це Kyiv Media повідомила команда Національного музею Голодомору-геноциду.

Проект реалізується безкоштовно, і бібліотеки можуть звертатися до Національного музею Голодомору-геноциду, щоб отримати добірку книг. Відтепер кожен студент, науковець чи будь-яка людина, що цікавиться історією, у будь-якій точці України зможе отримати доступ до видань, яких немає у продажу. Кожен комплект містить 60 книг про Голодомор-геноцид української нації 1932-1933 рр. та інші періоди історії України.

Kyiv Media

Цього року спільними зусиллями було зібрано понад 15 тисяч нових історичних та енциклопедичних видань, які надійдуть до 23 обласних універсальних наукових бібліотек, 162 університетських бібліотек та 65 бібліотек технікумів і коледжів.

Минулоріч у рамках цього проєкту до українських бібліотек було передано 10 тисяч книг.

До слова, партнерами проекту стали Міністерство культури та інформаційної політики України, Український інститут національної пам’яті, Архів Служби безпеки України, Всеукраїнська правозахисна організація «Меморіал» імені Василя Стуса, Комунальне підприємство «Центр захисту інформаційного простору України» та Видавничий дім «Києво-Могилянська академія».

Нагадаємо, у столиці 16 липня стартувала виставка у Музеї Голодомору «Рік 1933. Шлях додому».

Фото: прес-служба