Громадська організація «Спадщина» запустила петицію, у якій вимагає від Київради відмовитися від ідеї паркінгу на схилах Старокиївської гори поруч із Пейзажною алеєю.
“Будівлю паркінгу можна розташувати замість недобудованого корпусу університету ім. І. Карпенко-Карого або ж шляхом реконструкції Львівської площі, з розміщенням паркомісць під землею або відмовитися від ідеї паркінгу взагалі, оскільки нові паркомісця зумовлять зростання попиту на використання авто в центрі. Вільних місцць більше стане, просто збільшиться кількість тих, хто захоче приїхати сюди на авто”, – вказано у пропозиції.
Раніше Київрада проголосувала за паркінг під Пейзажною алеєю.
Міська влада планує облаштувати там нову зону відпочинку з дитячими та спортивними майданчиками, ліфтом та мостом, що стануть частиною туристичного маршруту від Пейзажної алеї. Проте там планується підземний паркінг на 320 авто, який нібито зумовлений потребою в укриття у районі. Активісти наголошують, що місто має можливість, щоб вирішити проблеми з паркуванням в інший спосіб.
Детальніше про паркінг біля Пейзажної алеї ми розповідали тут.





























