Про це повідомляє телерадіокомпанія NRK.

Однак сьогодні вранці надійшло нове попередження. Нині територія навколо парламенту оточена. За словами керівника місцевої поліції, кінологи та вибухотехніки проводять обшуки.

Повідомлення надійшли до поліції о 09:48. “Було отримано дві погрози”, – розповів оперативний керівник поліції Свенд Б’єлланд одразу після 11:30.

За його словами, Стортинг – парламент Норвегії – отримав електронного листа з погрозами у вівторок ввечері.

“Його вважали несправжнім. Сьогодні надійшла нова погроза”, – сказав Б’єлланд.

Саме останню загрозу поліція вважає найбільш реальною. “Є незрозуміла загроза, яка сама по собі може не викликати довіри. Але вона настільки незрозуміла, що ми не наважуємося ризикувати”, – каже Б’єлланд.

Як повідомляє Aftenposten, одна з погроз була розміщена на сайті 4chan: “Деякі з вас в порядку. Не йдіть завтра о 10 годині до Стортингу”.

Територія навколо Стортингу оточена. Це зроблено для того, щоб транспортні засоби не могли заїхати на територію. За словами керівника операції, у цьому районі буде проводитися обшук.

Рух транспорту в районі Стортингу перекрито. Це також впливає на роботу громадського транспорту.

Всі працівники і члени парламенту отримали SMS з інформацією про загрозу: “Всі входи до Стортингу наразі закриті через незрозумілу ситуацію з безпекою. Нікого не впускають і не випускають. Більше інформації буде згодом”.

Відразу після 11:00 адміністрація Стортингу розіслала оновлену інформацію про загрозу.