У Національному університеті «Києво-Могилянська академія» з 1 вересня розпочнуть навчання у дистанційному режимі студенти 2-4 курсу бакалаврату та магістри 2 курсу, натомість з 15 вересня пари для першокурсників та магістрантів 1 року навчання будуть в університеті.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби навчального закладу.

Початок року для перших курсів в очному режимі зумовлений, перш за все, необхідністю ознайомити нових студентів з нюансами вищої освіти та студентського життя. Тож самоврядування для них теж буде очне, але з соціальною дистанцією у 1,5 м та «вправами на свіжому повітрі». Для усіх інших — усі заходи відбуватимуться онлайн.

Старші курси одразу перейдуть у дистанційний режим.

Для тих, хто навчатиметься онлайн:

  • в КМА створено та завершується облаштування спеціального центру дистанційного навчання, який забезпечить всіх викладачів необхідними технічними/програмними засобами для проведення занять в належній якості онлайн.

Для тих, хто навчатиметься оффлайн:

  • аудиторії оглядаються та готуються до того, щоб відповідати встановленим нормам соціальної дистанції (дистанція 1,5 м)

Окремим пунктом стоїть поселення у гуртожитки:

  • поселення відбуватиметься з врахуванням Тимчасових рекомендацій МОЗ щодо організації протиепідемічних заходів у гуртожитках
  • для поселення використовуватиметься система Е-поселення, слід врахувати дати етапів, коли система Е-поселення працюватиме у різних режимах з різними правами;
  • після виселення першочергово заселять першокурсників;
  • у гуртожитку готуються та резервуються кімнати-ізолятори та кімнати для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій, які мають право на вступ до 23 жовтня 2020 року.

Також адміністрація вишу додає, що плани навчання можуть змінитися на змішані, якщо цього потребують особливості освітньої програми.

Нагадаємо, раніше МОЗ доповнило рекомендації для роботи шкіл з 1 вересня та повідомило про нові правила проживання в столичних гуртожитках.

Фото: facebook