Сергій Стоян та Іван Демченко з Ірпені та Бородянки до війни працювали разом у кав‘ярні в Бучі.

Про це повідомило видання «Ірпінський вісник».

У повідомленні зазначили, що за півтора місяця до початку повномасштабної війни студент Іван, який вивчав політологію у Могилянці, почав працювати бариста у кав’ярні в Бучі. Сергій же за освітою IT-фахівець, викладав математику і логіку. За тиждень до війни Сергій почав пекти пироги для цієї ж кав’ярні.

Проте після початку війни хлопці виїхали до Львова і відкрили кав‘ярню там. Хлопці кажуть, що на захід України їх відвезла подруга і вони сподівалися, що це ненадовго.

До слова, до відкриття за адресою нинішнього закладу, який має назву «Кіт»,  там  продавали французькі млинці. Незайняте «віконечко» хлопці помітили, гуляючи повз, а потім  знайшли оголошення про оренду.Приміщення орендували на два місяці, адже на довше не було грошей.

«Робили як для себе, щоби був доступний продукт майже для кожного. Бо зараз у Львові багато людей приїхали не для прогулянок. Грошей обмаль. У перший день у нас був виторг 130 грн», – каже Сергій.

Він додає, що щомісячна вартість оренди загалом коштує 1000$ на місяць. Але через воєнний стан їм зробили велику знижку – 500$ за перший місяць та 700$ – за останній.На оплату оренди житла та «кав’ярні віконечка» пішли всі гроші хлопців, заощаджень не залишилося.

«Нашою основною метою був початок роботи, щоби не думати про те, що відбувається в Бородянці, Ірпені, Бучі. Якщо нічого не робити, тиснуть постійні думки  «треба бути там, померти разом з усіма і все», – пригадує Іван.

І каже, що кав’ярня почала працювати в перший тиждень квітня. Проте вже три великі кав’ярні Львова хочуть купувати їхні домашні пироги.

Фото: Фейсбук