Про це на своїй сторінці в Facebook написала киянка Ірина Василівна. Жінка вирішила здати тест на коронавірус, проте — безуспішно. Вже з самого ранку, приблизно о 7:45, біля лабараторії вишикувалися близько 50 людей, більшість із них не дотримувалися дистанції та були без захисних масок.

За словами жінки, не всі охочі встигають здати тест на коронавірус, оскільки графік прийому аналізів в лабараторії обмежений — з 07:00 до 10:00.

Мешканка столиці також додала, що вартість тесту на COVID-19 теж не маленька. Вона становить в середньому від 700 до 2200 тисячі гривень. Платити повинні всі — у кого є підозра на Covid-19, хто хоче обстежитися або підготуватися до операції. Безкоштовно цей тест роблять тільки онкохворим пацієнтам.

Проте як можна помітити на фото, проблема не лише в цінах та величезних чергах. Серед охочих здати тест на коронавірус, не всі дотримуються соціальної дистанції 1,5 метри та використовують захисну маску. Через це ризик заразитися на COVID-19 зростає.

Нагадаємо, раніше Центр громадського здоров’я України повідомив, що не рекомендується робити перед здачею ПЛР-теста на коронавірус.

Фото: unsplash