Про це повідомляє телеграм-канал “База”.

“Безпілотник скинув вибуховий пристрій на будівлю “Газпрому” в Бєлгородській області. За даними джерел будівлю в селищі Октябрьский було атаковано близько 23 години вечора 25 травня. В результаті атаки БПЛА біля будівлі були вибиті вікна, а також пошкоджені фасад і покрівля”, – йдеться в повідомленні.

Частково цю інформацію підтверджує і губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков. Він також повідомляє про скидання боєприпасу з безпілотника в селищі Октябрьский.

“В результаті атаки БПЛА пошкоджено адміністративну будівлю: вибиті вікна, посічені фасад і покрівля”, — написав Гладков, не уточнюючи, про яку саме будівлю йдеться.

Він також опублікував фото з місця події, на якому видно наслідки атаки – осколки скла і штукатурки поруч з якоюсь будівлею. Відомо, що в результаті атаки ніхто не постраждав.

Ми вже раніше повідомляли, що у ніч з 23 на 24 травня в Бєлгороді безпілотник нібито скинув на легковий автомобіль вибухівку. За даними росЗМІ, інцидент стався неподалік залізничного вокзалу. Водночас місцева влада заявляє про атаку безпілотника.

Фото: Відкриті джерела