На Старообухівському шосе під Києвом п’яний водій Mercedes виїхав на смугу зустрічного руху і врізався у Hyundai та Mercedes Sprinter; у результаті загинули четверо людей. Аварія сталася у неділю увечері за 5 кілометрів від Києва.

В автомобілі Hyundai їхала родина — 2 дорослих та 3 дітей (2 хлопчики і 1 дівчинка). Чоловік, дружина та  8-річна дівчинка загинули на місці; пізніше у лікарні помер 10-річний хлопчик. Життя його 12-річного брата зараз намагаються врятувати лікарі, дитина у критичному стані.

Водій Mercedes залишився живим — це Желепа Антон Михайлович 39 років, уродженець РФ, громадянин України. Тест на алкогольне сп’яніння показав у нього 1,3 проміле, свідки повідомляють також про ознаки наркотичного сп’яніння.

В соцмережі з’явилося відео, як водій проходив тест на драгері після смертельної аварії на Старообухівській трасі:

Як повідомляє Київ Оперативний, чоловіка вже кілька разів судили. У 2010 році він отримав 3 роки та 6 місяців ув’язнення за порушення Правил дорожнього руху, що призвело до смерті жінки. Крім цього, що Желепу судили за дрібне хуліганство, домашнє насильство та напад на правоохоронця.

Відомо також, що автомобіль Mercedes Желепі не належить. Він взяв його у власника дачі, на якій працював. Через 20 хвилин після страшної аварії автомобіль подали у розшук, як викрадений.

Фото: Київ оперативний