Повітряних гігантів можна буде побачити на День незалежності.

22-24 серпня під Києвом відбудеться фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія. Я – громадянин».

Про це повідомляє прес-служба фестивалю.

«Спеціально до Дня незалежності України організатори влаштують 2 рекордні патріотичні флешмоби за участю 20 аеростатів, щоб показати всьому світу українську автентичність та єдність суспільства», — йдеться в повідомленні.

Фестиваль повітряних куль буде проходити у Макарівському районі з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм. До участі у заході запрошені повітроплавні екіпажі з різних регіонів України. Польоти аеростатів заплановані двічі на день: на світанку та ввечері перед заходом сонця.

Родзинкою фестивалю буде спроба встановлення 2 рекордних флешмобів: «Найбільша кількість повітроплавців у вишиванках» та «Наймасовіше виконання гімну на повітряних кулях».

Як зазначають організатори, метою фестивалю є підняття морального духу у після карантинний період та формування громадянської позиції суспільства.

Щоб потрапити на фестиваль, необхідно попередньо придбати відповідний сертифікат. Для інших категорій учасників вхід на фестиваль безкоштовний, але за умови попередньої реєстрації на сайті фестивалю  у якості волонтерів.

Kyiv Media

Локація фестивалю залежить від погодних умов та буде оголошена на сайті у серпні. Для входу на фестиваль для кожного учасника буде діяти дрес-код – обов’язковим є наявність в одязі автентичної української символіки або відповідний аксесуар.

До слова, старти аеростатів можливі при відсутності сильного вітру, опадів і грози та інших метеорологічних факторів. Організатори закликають слідкувати за оновленням інформації на сайті фестивалю.

Нагадаємо, 22 серпня на столичному острові Малий на Дніпрі відбудеться фестиваль електронної музики на воді — Річковий рейв.

Фото: прес-служба