У Бородянці (Київська область) священик церкви Московського патріархату настоятель храму Архістратига Михаїла у м. Бородянка протоієрей Віктор Талько допоміг окупантам взяти у полон мирне населення, розказав перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін.

Як пише у Facebook письменниця Лариса Ніцой, росіяни заштовхали в автобус мирне населення, яке переховувалося у московській церкві. Людей вивезли до РФ: їх заштовхували до автобусу прикладами.

Московський священник Віктор Талько, який завжди демонстрував проросійську позицію, благословив це. Так, днями російські ЗМІ поширили інформацію про те, що цей священник підтримує війну, яку розвязала РФ в Україні.

Водночас на сайті УПЦ міститься інформація, що керівництво Київської Митрополії Української Православної Церкви намагалося зв’язатися з ним, для отримання пояснень. Однак, на даний час відсутній будь-який зв’язок з означеним священиком та з членами його родини.

«Окрім того, існує інформація, що на адресу прот. Віктора останніми днями надходили погрози. Київська Митрополія намагається з’ясувати долю цього священнослужителя та членів його родини», – йдеться на сайті УПЦ.

Сам “батюшка” Віктор не виглядає заляканим погрозами. Російському пропагандисту Олександру Коцу він розповів в його матеріалі на “Комсомолці”, що війна послана Україні “за гріхи”.

“Война – это горе. И это нам за грехи. По Киеву гомосексуалисты парады устраивают. На какой развратной литературе воспитывают наше поколение. Нас все время ругают как московскую церковь, называют москалями. Хотя церковь любит всех. Христос заповедовал любить не только друзей, но и врагов. Поддерживает ли вас народ Украины? Я вам скажу так: в 2014 году вас бы цветами встречали. Янукович подвел всех нас, сбежав в Россию. А за эти восемь лет мы видим, как тут воспитали людей. Мы, люди верующие, сами слышали, как солдаты украинской армии приветствуют друг друга «Хайл Гитлер». Это нормально?”, – сказав піп Віктор.

Фото: Фейсбук