Про це повідомляє «Стоп корупції» у Facebook.

«100 мільйонів гривень. Така сума збитків від діяльності нелегальної точки видобутку піску на Видубичах у Києві.

Фірма крала надра і встановила незаконний паркан, який КП «Київблагоустрій» мав демонтувати, але досі з незрозумілих причин цього не зробив», – йдеться у повідомленні.

100 мільйонів гривень. Така сума збитків від діяльності нелегальної точки видобутку піску на Видубичах у Києві. Фірма крала надра і встановила незаконний паркан, який КП «Київблагоустрій» мав демонтувати, але досі з незрозумілих причин цього не зробив.

Опубліковано Стоп корупції Середа, 22 липня 2020 р.

 

Активісти повідомляють: «Піщані браконьєри намагаються вивезти пісок з нелегальної точки видобутку. На Промисловій роками працює ПАТ «Мостобуд», яке пов’язують із криміналітетом».

Активісти повідомляють, що водій вантажівки компанії «Смерека» готовий наїхати на громадських активістів заради того, щоб вчасно доставити пісок виробнику бетону «Заводу ЗБК імені Ковальської».

Люди вступають проти незаконного видобутку піску, а також за демонтаж паркану, який встановив ПАТ «Мостобуд».

Вчора – 22 липня – на місце мали виїхати представники «Київблагоустрою» для демонтажу паркану, але так і не демонтували.

Дивіться, що відбувається на Видубичах у Києві. Піщані браконьєри намагаються вивезти пісок з нелегальної точки видобутку. На Промисловій роками працює ПАТ «Мостобуд», яке пов’язують із криміналітетом.

Опубліковано Стоп корупції Середа, 22 липня 2020 р.

Нагадаємо, ПАТ «Мостобуд» за роки своєї діяльності завдавало місту збитків на 100 мільйонів гривень, а також незаконно використовує ділянку комунальної власності. Київрада розірвала договір оренди із фірмою. Однак піщані нелегали продовжують працювати.

Фото: СтопКорупції