Про це в ефірі національного телемарафону заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Якщо це відбувається вчасно, то ніяких таких серйозних проблем технічних не виникатиме. Після проведення ремонтних робіт та відновлення енергопостачання можна буде цей будинок підключити, як ми це робимо восени, коли запускаємо опалення у місті Києві. Це необхідна технічна процедура. Ми просто нагадуємо всім, що ніч, день, або це п’ятниця, або неділя, треба бути готовими оперативно відреагувати на такі речі», – сказав Пантелеєв.

За його словами, якщо ворожі обстріли призведуть до виведення з ладу об’єктів інфраструктури та припинення централізованого теплопостачання, всі ті, хто займаються утримання та обслуговуванням будинків, зокрема, ЖЕК, комерційні керівні компанії, ОСББ повинні пам’ятати, що вони зобов’язані оперативно забезпечити злиття води з систем будинку для того, щоб вона не замерзла.

«Ми вже мали проблеми з тим, що зв’язок порушується, тому якщо немає комунікації з енергопостачальною компанією, треба ухвалювати рішення та зливати воду з систем опалення будинку самостійно та не очікувати, що хтось там згори про це скаже. Це запорука того, що будинок буде у справному стані, його система опалення буде у справному стані та її можна буде достатньо швидко запустити після того, як ми розв’яжемо глобальні проблеми, які, не дай Боже, можуть бути», – зазначив заступник голови КМДА.

Нагадаємо, у разі перебоїв з водопостачанням у столиці забезпечуватимуть систему резервних джерел питної води.

Фото: відкриті джерела