Додому повернувся штаб-сержант Анатолій Коляда, якого росіяни утримували понад чотири роки.

КИЇВ24
Фото зі сторінки Маркушина

Про це повідомив міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.

Анатолій Коляда, 42 роки, народився 27 липня 1983 року на Кіровоградщині та проходив службу в Ірпені на початку повномасштабного вторгнення. У березні 2022 року він був захоплений російськими військовими під час перебування в Ірпінському шпиталі, де працював начальником складу навчального медичного майна.

На жаль, 11 березня 2022 року зв’язок із військовим обірвався. Відтоді його рідні — мама, сестра та близькі — понад чотири роки чекали на його повернення та продовжували пошуки.

У громаді зазначають, що звільнення військового стало довгоочікуваною подією та символом надії для родин інших полонених.

Читайте КИЇВ24 на інших платформах

Останні новини

26 Червня 2026
Більше новин