Зібрані кошти передадуть на потреби української армії та волонтерами.

Про це повідомила платформа Boiler Room.

У повідомленні зазначили, що музична платформа Boiler Room спільно з незалежним українським дистриб’ютором KyivMusicFilm влаштовують благодійний онлайн-фестиваль українського кіно.

Фестиваль триватиме з 5 по 12 травня на каналі Boiler Room 4:3. Основна його мета — «відзначити українське кіно та артистизм у кліматі елімінації» та зібрати гроші на підтримку України.

«Фестиваль об’єднує 12 фільмів, які проникливо та зухвало досліджують низку тем. Від андеграундних рейвів в Україні до цензурної фанк-музики 70-х. Від перегляду унікальної народної спадщини до розриву зв’язків із радянським минулим», — пишуть організатори.

Серед стрічок у програмі: Вавилон XX Івана Миколайчука, Тіні забутих предків Сергія Параджанова, Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго Надії Парфан, Вусатий фанк Олександра Ковша та Без тебе Нарімана Алієва.

Вартість квитка на фестиваль — сім фунтів, ціна включає доступ до всіх фільмів фестивалю. Отримані кошти перерахують українським фондам для підтримки Збройних сил та волонтерським фондам: K41, Insight, Зграя і Восток SOS. Придбати квиток можна – за посиланням. 

Нагадаємо, Boiler Room — музична онлайн-платформа, яка транслює та підтримує лайв-сети та базується в Лондоні.

Фото: Фейсбук