Про це Маркус написав у Facebook.

“Сьогодні починається перший етап відбору”, – оголосив він.. 

Маркус у коментарі під оголошенням опублікував посилання на чат-бота, за допомогою, якого можна отримати доступ до заповнення гугл-форми. Заповнивши анкету, кандидат може пройти на другий етап відбору. 

“Усі подальші інструкції ви знайдете у тій-же гугл-формі. Якщо ви будете телефонувати в кол-центр з питаннями, відповіді на які є в наданих нами джерелах, ви автоматично не проходите”, – попередив головний сержант полку.

47 Штурмовий полк – це бойовий підрозділ ЗСУ з відповідною штатною організаційною структурою – штурмовими, танковими, артилерійськими, зенітними підрозділами тощо. Командир полка – Іван Шаламага, Головний сержант полка – Валерій Маркус.

Маркус пояснив, що військова частина, до якої проводиться набір, нова, на початку буде усього не вистачати і усе надходитиме поступово. Час на формування є, але його небагато.  

“Основними нашими пріоритетами залишаються принцип безперервного навчання, якісна внутрішня культура і взаємоповага між усіма ланками у середині військової частини. Якщо ви не здатні до самоосвіти – ви нам не підходите. Не здатні брати на себе відповідальність, проявляти ініціативу, і вам усі все винні – ви нам не підходите. Не здатні спілкуватися, як цивілізована людина – не підходите. Не визнаєте субординацію, не приймаєте команди і критику від командирів молодших від вас за віком – не підходите. Не розумієте української і не здатні швидко, в критичних умовах, вести перемовини в радіоефірі українською – не підходите. Не здатні пробігти 10 км – не підходите (стосується бойових підрозділів)”, – наголосив військовий.

За його словами, стать, колір шкіри, орієнтація, вік, зовнішність і політичні вподобання кандидатів не мають значення. Головне, щоб кандидати могли ефективно виконувати поставлені задачі та вчились.

“Час на підготовку у нас є, але повторюсь – його небагато. Об’єктивно, за визначений термін ви підготуєтеся не достатньо, як психологічно, так і фахово, але ви мусите розуміти, що у нашій країні повномасштабна війна, і ми будемо діяти відповідно до цього факту і його наслідків. Ми будемо виконувати бойові накази настільки якісно, наскільки це в принципі можливо. Тому, подумайте двічі, чи хочете до нас”, – попредив Маркус.

Нещодавно Маркус анонсував новий набір до свого підрозділу і повідомив, що 47-ий батальйон стане полком.

Фото: Маркус