Багато хто постав перед важким вибором: допомогти армії чи потішити подарунками рідних. З одного боку, донатити зараз – надважлива справа, з іншого – бачити усмішки сім’ї у такий час дорожче за всі багатства світу.

Зрозумівши наскільки у теперішній час для України важлива єдність, багато підприємців влаштували благодійні акції. Хтось готує безкоштовні обіди, деякі допомагають грошима і віддають відсоток від власного доходу, є і ті, хто оригінально підійшов до волонтерства.

Наприклад, бренд стильного чоловічого одягу Andreas Moskin нещодавно запропонував своїм підписникам отримати новорічний подарунок за донат для армії. Усе дуже і просто – Ви надсилаєте 500 грн на рахунок і за це отримуєте бокс-сюрприз з дизайнерським одягом, аксесуарами та святковою прикрасою.

Співвласник компанії Андреас Білоус ділиться: «Сама ідея прийшла до мене достатньо неочікувано. Я щочетверга приділяю час волонтерській діяльності. Але розумію, що цього недостатньо. У теперішній період ми всі маємо мобілізуватися, щоб допомогти один одному. Сила українців в єдності, щирості та безумовній любові до ближнього. Новорічне диво має відбутися. Саме тому сьогодні ми всі готові на небувалі вчинки».

Дійсно, сьогодні українці як ніколи розуміють одне одного. Саме взаємодопомога та бажання скорішої перемоги змушує усіх нас змінювати ставлення до банальних речей.

«Ба більше, ми вирішили мотивувати на великі донати додатковими бонусами. Той, хто відправить найбільшу суму, отримає костюм нашого бренду у подарунок», – додає підприємець.

Ідея боксу це дійсно дещо нове. Головна її суть саме у тому, щоб у людей не стояв вибір чи купити подарунок близьким, чи допомогти країні. За свій патріотизм та віру у перемогу, ви отримуєте повноцінний презент із чудовим святковим сюрпризом. 

«Усі підприємці зараз мають змінити стратегію. Ми не можемо ігнорувати війну. Задача бізнесу – надати аудиторії можливість прискорити перемогу шляхом власних інвестицій. Усі донатять на армію, так чому б не поєднати приємне з корисним. Ми даруємо свято і паралельно збираємо кошти», – закликає один із творців бренду Андрій Моськін.

Недарма кажуть, що майбутнє будують тут і зараз. Саме завдяки таким сміливим рішенням підприємців, українці обов’язково відчують новорічне диво. Свято це ще один привід нагадати рідним про наші почуття. Війна принесла багато горя, то ж ми маємо здолати усі труднощі та відчувати щастя за кожну хвилину разом. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ЧОЛОВІЧИЙ ОДЯГ | КОСТЮМИ ?? (@andreasmoskin_ua)