Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter (X).

Подоляк опублікував свою реакцію на рішення Франції запросити Росію на річницю висадки у Нормандії. Він зазначив, що декому хотілося б повернутися у “солодкий довоєнний час”, коли Росію боялися, але вели з нею справи.

Це не спрацює. Тому що сьогодні РФ скинула усі декоративні маски, повернула на обличчя гримасу ненависті й хоче просто вбивати, нападати, знищувати. Тому будь-яке запрошення Росії на будь-який захід (зустрічі на вищому рівні, святкування, ігри, дискусії) завжди спрямоване на стимулювання агресії, заохочення до вбивств, максимізацію геноцидної складової війни.

Радник керівника ОП наголосив, що “рускій мір” своїми діями демонстративно ображає сучасну гуманістичну цивілізацію.

Подоляк закликав не запрошувати Москву на будь-які міжнародні заходи, оскільки росіяни “обов’язково прийдуть з погрозами й танками”.

Нагадаємо, що нещодавно стало відомо, що російську делегацію запросили на Міжнародну церемонію на честь 80-річчя висадки союзників у Нормандії.

Пізніше, французька організація Mission Libération підтвердила, що делегація з Росії може бути присутня на церемонії. Проте організація спробувала виправдатися. Там заявили, що не запрошували безпосередньо російського диктатора Володимира Путіна.