У Шевченківському районі зеленій зоні по вулиці Костьольній присвоїли назву «Канадський сквер» на знак підтримки дружніх взаємовідносин між народами Канади та України. Про це повідомляє сайт Київради.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 14 липня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання більшістю депутатів.

Ініціатором проекту рішення щодо присвоєння зеленій зоні назви «Канадський сквер» виступив міський голова Кличко.

Як зазначив секретар Київради Володимир Бондаренко, дружба та співробітництво України та Канади з кожним днем укріплюється.

«Сьогодні ми не просто присвоюємо назву скверу, ми зміцнюємо наші дружні зв’язки. Протистояти ворогу українцям допомагають міжнародні організації та уряди демократичних країн. Ми вдячні канадським партнерам за сталу підтримку на дипломатичному фронті, а також  надану гуманітарну допомогу. Міцні зв’язки між народами не розірвуться, допоки ми залишаємось вірними ідеалам свободи. Київ відкрито засвідчує свою дружбу та подальшу співпрацю з Канадою», – розповів Бондаренко.

Чиновник додав, що «Канадський сквер» є «красивою та облаштованою зеленою зоною, в якій мешканці щоденно проводять вільний час».

Фото: Фейсбук