Про це повідомив один з активістів – Андрій Савчук.

Вранці 14 жовтня, на Покрову, через демонтаж бюста Пушкіна та заяву одіозного ректора НТУ до мене додому приходили оперуповноважені Печерського управління поліції ГУНП у м. Києві. А вчора (17 жовтня) я у супроводі адвоката вже був на допиті у слідчого. Наразі відомо, що через демонтаж бюста Пушкіна, який є відомим символом “русского міра”, поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України, тобто «Хуліганство»” – написав він.

Зі слів Савчука, кримінальне провадження нібито відкрито через заяву до поліції, яка була подана ректором Національного транспортного університету Дмитриченком Миколою Федоровичем.

Микола Дмитриченко відомий репресіями проти студентів та співробітників за часів режиму Віктора Януковича. У 2010-2013 рр. за його вказівкою старости груп організовували студентів на “проплачені мітинги” на підтримку Партії регіонів та міністра освіти Дмитра Табачника – для створення картинки протидії громадській “АнтиТабачній кампанії”. 24 серпня 2013 року Віктор Янукович взагалі нагородив Миколу Дмитриченка орденом “За заслуги” І ступеня (Указ Президента України №448/2013). А під час подій Революції Гідності 2013-2014 рр. за вказівкою одіозного ректора здійснювався моніторинг соціальних мереж студентів та працівників для подальшого відрахування прихильників Євромайдану” – йдеться в повідомленні.

КиївMedia намагається отримати коментар правоохоронців та ректорату Національного транспортного університету щодо цієї ситуації.

Нагадаємо, погруддя було знесено 11 жовтня.

Фото: Фейсбук