Патрульна поліція Києва вдруге оштрафувала водія Toyota Camry, який вперто порушує швидкісний режим у місті. Про це у своєму Fаcebook повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Поліцейський розповів, що у червні цього року водій перевищив швидкість на Північному мосту — їхав 85 км/год за дозволених 50 км/год. Чоловікові надійшов штраф, який він сплатив.

Вже у серпні цей же автомобіль порушив правила на Чоколівському бульварі — рухався зі швидкістю 78 км/год. От тільки тепер копи помітили, що водій-хитрун заклеїв номери своєї Toyota темною плівкою, аби камери їх не розпізнали.

«…все добре — система розпізнала номерний знак і водій отримав ще один штраф. Також нагадаю, що за будь-які маніпуляції з номерними знаками передбачена відповідальність» — повдіомив Білошицький.

Відзначимо: за спробу приховати державний номер автомобіля водієві загрожує штраф у 170 гривень, а за повторність порушення — 255 гривень або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин з оплатним вилученням транспортного засобу.

Нагадаємо, сьогодні зранку на столичних Осокорках зіткнулися 2 автомобілі: один з них розтрощив кав’ярню, що стояла на тротуарі.

Фото: Патрульна поліція