Про це йдеться на сайті Нацполіції Київської області.

Повідомляється, що розважальний захід на річковій баржі, де людям надавались послуги із відпочинку на воді, відбувся з порушеннями публічного порядку та карантинних заходів. Поліція заклад не називає, однак судячи з фото та відео мова йде про баржу клубу Queen Kyiv. Правоохоронці відкрила 6 кримінальних проваджень.

Переобладнану баржу з відпочивальниками в ніч з 18 на 19 липня виявили працівники Вишгородського відділу поліції на території місцевої водойми.

Для розважальних заходів на баржі була встановлена апаратура, ілюмінація, меблі та облаштована кухня. Всього на борту нараховувалось близько 300 осіб та обслуговуючий персонал.

Організатори своєю протиправною діяльністю порушили умови адаптивного карантину. Поліцейські оглянули судно та вилучили речові докази.

За даним фактом поліція відкрила 6 кримінальних проваджень, а саме за ст. 293 (Групове порушення громадського порядку), ч. 2 ст. 276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту), ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням), ст. 356 (Самоправство), ст. 364-1 (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми), ч. 2 ст. 15 ст. 417 (Замах на порушення правил кораблеводіння) Кримінального кодексу України.

На даний час поліція встановлює коло осіб, причетних до організації діяльності нічного закладу на воді, що порушили правила адаптивного карантину та інші вимоги чинного законодавства.

Ще 13 порушень карантинних заходів поліцейські виявили у Києво-Святошинському, Броварському, Обухівському районах, у містах – Васильків, Вишгород, Українка, Біла Церква та селищі Бородянка.

За всіма фактами порушень вимог адаптивного карантину правоохоронці склали відносно власників та адміністраторів протоколи за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Їм загрожує штраф від 34 тисяч гривень до 170 тисяч гривень.

Зазначимо, що з початку карантинних заходів працівники поліції склали 841 адміністративний протокол за ст.44-3 КУПАП.

Профілактичні заходи тривають.

Як уже повідомлялось, на вихідних столичний клуб Queen Kyiv, що на Набережному шосе, влаштував багатолюдну вечірку, попри всі карантинні обмеження роботи нічних закладів.

Відмітимо, 17 травня в ресторані Queen також проходила вечірка, на якій були присутні багато гостей. На наступний день мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу розкритикував такі дії власників ресторану. Комплекс Queen належить російському ресторанному холдингу Bulldozer Group, власник якого – москвич Олександр Орлов.

Фото та відео: kv.npu.gov.ua