Дмитро Снєгирьов наголошує, що Китай розглядає Білорусь як зону свого впливу.

Підписання ядерного договору між росією і Білроруссю — це відповідь Китайській народній республіці. Так вважає військово-політичний експерт та співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов, про що він сказав у ефірі телеканалу «Київ».

«Перші заяви про розміщення ядерної тактичної зброї були ще в березні. Варто зазначити що Китайська народна республіка розглядає Мінськ у зоні свого політичного впливу, не випадково реакція Китаю була досить жорстка до самої риторики та планів російської федерації щодо розміщення тактичної ядерної зброї на території республіки Білорусь. Були 2 візиту міністра оборони КНР у Москві, де він зустрічався зі своїми колегами. Сторона КНР заявила про те що вона відмовляється від участі в проєкті… мовиться про будівництво газогону «Сила Сибіру-2» й віддає перевагу власним постачанням. Варто й згадати що залізничне сполучення яке буде з’єднувати Китай з країнами Європи – буде проходити повз території російської федерації. Мало того, є вже заява заступника міністра закордонних справ Російської Федерації не збирається жодним чином застосовувати ядерну тактичну зброю. Це показово» — вважає аналітик.

Нагадаємо, 25 травня Лукашенко заявив, що рф почала переміщення ядерної зброї в Білорусь.

Перед тим міністри оборони росії та Білорусі підписали документ про розміщення російської тактичної ядерної зброї в Білорусі.

Фото: Фейсбук